top
įrašai Balzamavimas Klaipėdoje

Balzamavimas Klaipėdoje

Balzamavimas Klaipėdoje

Balzamavimas – tai žmogaus palaikų parengimas, kurį atlieka specialiai išsilavinę ir apmokyti specialistai, naudojant specialias priemones ir metodikas. Ši procedūra yra skirta ne tik išsaugoti kūno natūralią išvaizdą, bet ir sulėtinti jo pūtimą bei sugadintų audinių ir kvėpavimo sutrikimų vystymąsi. Jos tikslas yra užtikrinti, kad žmogaus palaikas išlaikytų orinę išvaizdą per laidotuves, kad artimieji galėtų atsisveikinti su mirusiuoju pagarbos ir dvasinio ramybės jausmu.

„Vakarų Lietuvos krematoriumo“ specialistai yra patyrę ir profesionalūs balzamavimo ekspertai, pasirengę suteikti aukščiausios kokybės balzavavimo paslaugas Klaipėdoje šioje srityje.

  • Mūsų tikslas yra užtikrinti, kad jūsų artimojo kūnas būtų tvarkomas su didžiausiu atsidavimu ir pagarba, siekiant palaikyti jo natūralią išvaizdą ir suteikti jums galimybę pagerbti jį atsisveikinant laidotuvėse.
  • Mes su supratimu ir jautrumu žiūrime į kiekvieną situaciją, todėl galime pasirūpinti, kad šis procesas būtų vykdomas oriai ir etiškai.
  • Mūsų tikslas yra padėti jums per sunkų laikotarpį ir užtikrinti, kad jūsų artimojo laidotuvės būtų pagerbiamos ir pagarbos kupinos.

Plačiau +370 (699) 24 444

 

Kas yra Balzamavimas?

Balzamavimas yra procesas, kurio metu ruošiami mirusio žmogaus palaikai specialiais metodus ir priemonėmis, siekiant sulėtinti jų iširimo procesą ir išsaugoti natūralią išvaizdą laidotuvių metu. Ši procedūra atliekama ne tik estetiniams tikslams, bet ir siekiant užkirsti kelią bakterijų augimui ir nepageidaujamų kvėpavimo sutrikimų atsiradimui, kurie gali atsirasti po mirties.

Balzamavimas apima kelias svarbias procedūras, įskaitant:

  • Valymas: Mirusio žmogaus kūnas yra atsargiai išvalomas, pašalinant nešvarumus, kraują ir kitas medžiagas.
  • Balzamavimo skystis naudojimas: Specialus balzamavimo skystis yra naudojamas įvairiomis priemonėmis, kaip antai vakuuminis masažas arba purškimas, tam, kad sustabdytų audinių pūtimą ir sulėtintų iširimo procesą. Šis skystis taip pat gali turėti dezinfekavimo savybių.
  • Kosmetinė procedūra: Šiuo etapu specialistai atkuria mirusiojo išvaizdą, įskaitant plaukų priežiūrą, makiažą ir nagų priežiūrą. Tikslas yra suteikti mirusiajam natūralią ir pagarbiai atrodančią išvaizdą.
  • Drabužių paruošimas: Mirusiajam aprengiami tinkami drabužiai arba laidotuvių rūbai, kad jis atrodytų oriai ir pagerbiamai.

Balzamavimo procesas gali skirtis priklausomai nuo kultūros, religinių įsitikinimų ir šeimos pageidavimų. Tačiau jo tikslas visada yra suteikti galimybę artimiesiems atsisveikinti su mirusiuoju pagerbimo ir pagarbios aplinkos sąlygomis laidotuvių metu. Tai taip pat padeda sumažinti susijusį stresą ir liūdesį šeimai ir draugams.

Susisiekite

Kontaktai

„Vakarų Lietuvos krematoriumas“ - tai aplinkai draugiška ir aukščiausius šiuolaikinius kokybės standartus atitinkanti erdvė, kurioje teikiamos modernios plataus spektro kremavimo ir laidojimo paslaugos.

    Siekdami pagerinti naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais mes naudojame slapukus (angl. "cookies"). Spustelėdami „Priimti“ sutinkate su slapukų naudojimu. Norėdami detaliau susipažinti su svetainėje naudojamais slapukais, galite apsilankyti skiltyje „Privatumo politika”.