top

Kaip vyksta kremavimas

„Vakarų Lietuvos krematoriume“ kremavimo procesas trunka vos 1,5 val. Šis laikas skaičiuojamas nuo mirusiojo palaikų įkėlimo į kremavimo įrenginį iki urnos su palaikais atidavimo artimiesiems. Visas kremavimo procesas vyksta pagal pasaulinėje praktikoje patvirtintus reikalavimus ir etapus.

1.0

Paruošimas kremavimui

Prieš įkeliant palaikus į kremavimo įrenginį, pirmiausiai deginimo procesui yra paruošiamas karstas. Nuo karsto pašalinami metaliniai atributai, vėliau jis su velionio palaikais užkeliamas ant specialaus mechanizmo priešais kremavimo įrenginio vartus. Karstas su palaikais palengva įleidžiamas į deginimo krosnį.

2.0

Kremavimas

Pirminis palaikų kremavimo etapas vyksta apie 15 minučių. Sudegus karstui velionio artimiesiems suteikiama galimybę stebėti mirusiojo kremavimo procesą. Vaizdą iš kremavimo krosnies galima stebėti kompiuterio ekrane arba per įrenginyje įmontuotą akutę.

3.0

Palaikų atvėsinimas ir įteikimas artimiesiems

Kremavimo įrenginyje palaikai pirmiausiai deginami beveik 1000 laipsnių temperatūroje. Vėliau pereinama į kitą lygį, kurio metu organinės palaikų medžiagos virsta į neorganines. Trečiajame įrenginio lygmenyje prasideda palaikų vėsinimo procesas. Visi šie etapai trunka apie valandą.

4.0

Palaikų patalpinimas į kapsulę

Palaikams atvėsus jų pelenai patalpinami į standartinę metalinę kapsulę. Jos dydis priklauso nuo palaikų kiekio. Kiekvienu atveju parenkama talpa, kurioje tilptų visi kremuoti mirusiojo palaikai.

Susisiekite

Kontaktai

„Vakarų Lietuvos krematoriumas“ - tai aplinkai draugiška ir aukščiausius šiuolaikinius kokybės standartus atitinkanti erdvė, kurioje teikiamos modernios plataus spektro kremavimo ir laidojimo paslaugos.

    Siekdami pagerinti naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais mes naudojame slapukus (angl. "cookies"). Spustelėdami „Priimti“ sutinkate su slapukų naudojimu. Norėdami detaliau susipažinti su svetainėje naudojamais slapukais, galite apsilankyti skiltyje „Privatumo politika”.