top

Kremavimo planavimas

Kremavimo paslaugas galite užsisakyti bei suplanuoti iš anksto. Pagal Lietuvos respublikos įstatymus, kiekvienas pilnametis asmuo savo paskutine valia gali išreikšti pageidavimą po mirties kremuoti savo palaikus. Toks žingsnis dažnai gerokai palengvina artimųjų emocinę bei rūpesčių naštą ištikus sunkiai gyvenimo akimirkai.

„Vakarų Lietuvos krematoriumas“ siūlo platų ritualinių paslaugų spektrą, kurias galite užsisakyti iš anksto arba išreikšti paskutine valia. Juk kremavimo procedūra yra tik dalis paskutinės kelionės etapų. Tad užsienio šalyse žmonės, siekdami apsaugoti savo artimuosius nuo rūpesčių bei užsitikrinti sklandžią atsisveikino ceremonijos eigą, dažnai naudojasi išankstinio kremavimo bei laidojimo paslaugų planavimo paslauga.

Sutikimą dėl savo palaikų kremavimo bei apeigų planavimo galima išreikšti sudarant trišalę kremavimo paslaugų teikimo po mirties sutartį. Ji sudaroma tarp kliento, „Vakarų Lietuvos krematoriumo“ bei laiduojančio asmens, kuris po mirties įsipareigos užtikrinti paskutinės jūsų valios vykdymą. Ši trišalė sutartis taip pat suteikia galimybę išreikšti išankstinę valią ir dėl laidojimo apeigų stiliaus bei procedūrų. Sudarius šią sutartį klientas gali pasirinkti ir atsiskaitymo už paslaugas būdą (išankstinio apmokėjimo ar po mirties už paslaugas sumokant artimiesiems).

Kremavimo bei laidojimo paslaugų planavimas yra natūralus procesas, kuris gali suteikti papildomos ramybės artimiesiems itin sunkiu emociškai periodu bei leidžia jiems pagarbiau ir be papildomo streso išlydėti artimąjį į paskutinę kelionę.

Be to, šios sutarties vykdymas įsigalioja tik po asmens mirties. Tad pasikeitus gyvenimo aplinkybėms sutartyje numatytų paslaugų sąlygas galima koreguoti keičiant testamentą ar tiesiogiai kreipiantis į paslaugos vykdytojus.

Ieškote pagalbos planavime?

Profesionalus laidotuvių planavimas

Laidotuvių planavimas yra įprasta praktika pažangiose pasaulio valstybėse. Juk sunkią gyvenimo akimirką mūsų mintys sukasi ne apie organizacinius rūpesčius, tačiau vis vien norime, kad paskutinė mūsų mirusiojo kelionė būtų pagarbi ir estetiška.

Laidotuvių planuotojai yra ilgametę patirtį šiame darbe sukaupę specialistai, kurie puikiai išmano estetinius, organizacinius ir ritualinius laidotuvių ceremonijų niuansus.

Šie specialistai gali pasirūpinti ceremonijos eigos planavimu, dokumentų tvarkymu, maitinimo paslaugomis bei kitais jūsų pageidaujamais apeigų niuansais.

Laidotuvių planavimas bei šio proceso patikėjimas specialistui nuima ir dalį netekties skausmo naštos. Mat savarankiškai rūpinantis visais organizaciniais laidotuvių rūpesčiais, daug dažniau tenka susidurti su įvairiomis situacijomis nuolat primenančiomis apie artimo žmogaus netektį bei jo mirties aplinkybes.

Taip pat laidotuvių planavimo procesų patikėjimas specialistui sutaupo ir daug brangaus laiko, kuris yra itin svarbus faktorius norint tinkamai ir pagarbiai atsisveikinti su mirusiuoju.

Jei jūs norite savo artimojo laidotuvių planavimo procesus patikėti šios srities profesionalui, „Vakarų Lietuvos krematoriumo“ komanda kviečia dėl laidojimo apeigų konsultuotis su laidojimo ceremonijų planuotoja Rasa Barauskaitė , kuri su tinkamu rūpesčiu pasirūpins visais organizaciniais apeigų niuansais.

Susisiekite

Kontaktai

„Vakarų Lietuvos krematoriumas“ - tai aplinkai draugiška ir aukščiausius šiuolaikinius kokybės standartus atitinkanti erdvė, kurioje teikiamos modernios plataus spektro kremavimo ir laidojimo paslaugos.

    Siekdami pagerinti naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais mes naudojame slapukus (angl. "cookies"). Spustelėdami „Priimti“ sutinkate su slapukų naudojimu. Norėdami detaliau susipažinti su svetainėje naudojamais slapukais, galite apsilankyti skiltyje „Privatumo politika”.