top

Kremavimo paslaugos ir kainos

Ritualinis kremavimas

Estetiškas ir pagarbus laidojimo būdas, atliekamas velionio artimųjų pageidaujamu laiku ir aplinkybėmis.

380 Eur

RITUALINIS KREMAVIMAS PER 48 val.

Estetiškas ir pagarbus laidojimo būdas, atliekamas per 48 val.

Laikinai paslauga neteikiama

Palaikų kapsulė

Šiuo metų klientams galime pasiūlyti metalines ir Bio (savaime suyrančias) kapsules kremuotiems palaikams (3,9 l).  Kapsulės, pagamintos iš metalo, pasižymi išskirtiniu sandarumu (nepraleidžia skysčių ir
šviesos). Bio kapsulės, skirtos laidoti žemėje, gaminamos iš ekologiškų medžiagų, laikui bėgant suyra neteršdamos aplinkos. Kapsulės dydis ir jos medžiaga, parenkama pagal kliento pageidavimus bei palaikų sutalpinimo poreikį.

Užsakant kremavimo paslaugą, kapsulė suteikiama nemokamai

Mirusiojo palydėjimo ritualas

Klientams suteikiame galimybę paskutinį kartą atsisveikinti su velioniu prieš pat įkeliant palaikus į kremavimo įrenginį.

Paslauga nemokama

Atsisveikinimas su mirusiuoju nuotoliniu būdu

Nesant galimybei dalyvauti atsisveikinimo ceremonijoje, artimiesiems suteikiame sąlygas apeigas stebėti internetu. Transliacijos metu galima dalyvauti mirusiojo palydėjime iki kremavimo įrenginio bei stebėti karsto įkėlimą į kremavimo
įrenginį procesą. Taip pat suteikiame galimybę gauti palydėjimo proceso vaizdo įrašą. Šios paslaugos pageidaujantys klientai dėl jos teikimo turėtų krematoriumo personalą informuoti iš anksto.

Paslauga nemokama

Nestandartinių urnų užpildymas

Jei mirusiojo artimųjų pasirinkta urna neatitinka palaikų kremavimo kapsulės dydžio, į urną pelenai suberiami rankiniu būdu. Taip pat velionio artimiesiems galime pasiūlyti ir specialaus medaliono užpildymo velionio palaikais paslaugą.

10 Eur

Palaikų saugojimas

Mirus artimajam reikalingas papildomas laikas sutvarkyti įvairius juridinius rūpesčius. Tad visą laikotarpį nuo mirties datos iki kremavimo momento „Vakarų Lietuvos krematoriume“ palaikai gali būti saugomi specialiuose šaldymo įrenginiuose.

35 Eur / para

Šarvojimo salės

Atsisveikinimo ceremonija didžiojoje salėje
„Vakarų Lietuvos krematoriume“ įrengta erdvi, estetiško dizaino, jauki atsisveikinimo salė. Joje vykstančiose ceremonijose patogiai gali dalyvauti 50 ir daugiau žmonių. Esant poreikiui krematoriumo personalas pasirūpins ceremonijos dalyvių vaišėmis ir gėrimais, gėlėmis, erdvės dekoravimu, fonine muzika (ritualine, gyva instrumentine ar garso įrašais) bei apeigų konfesijos atstovo (kunigo, pastoriaus, rabino ar kt.) dalyvavimu.

nuo 110 Eur / iki 3 val. Ilgesnio atsisveikinimo kaina derinama
Atsisveikinimo ceremonija dvejose mažosiose salėse

„Vakarų Lietuvos krematoriume“ veikia ir kompaktiškos, tačiau itin jaukios atsisveikinimo erdvės. Jose ceremonijose patogiai gali dalyvauti 30 ir daugiau žmonių. Esant poreikiui, šiose salėse krematoriumo personalas taip pat pasirūpins ceremonijos dalyvių vaišėmis ir gėrimais, gėlėmis, erdvės dekoravimu, fonine muzika (ritualine, gyva instrumentine, choriniu giedojimu, garso įrašais) bei apeigų konfesijos atstovo (kunigo, pastoriaus, rabino ar kt.) dalyvavimu.

nuo 90 Eur / iki 3 val. Ilgesnio atsisveikinimo kaina derinama

Salių puošimas gelėmis

+ Sužinoti daugiau

Gedulingi pietūs

+ Sužinoti daugiau

„Vakarų Lietuvos krematoriumas“ gali jums pasiūlyti įvairų gedulingų pietų asortimentą. Planuojant gedulingus pietus atsižvelgiame į kiekvieno kliento poreikį ir galimybes. Mūsų jaukioje kavinėje veikiančioje maitinimo salėje komfortiškai gali pietauti iki 50 žmonių, o maisto tiekimu rūpinasi restorano Perfė komanda.

Dokumentų, susijusių su laidojimo organizavimu, sutvarkymas;

+ Sužinoti daugiau

Mirusiųjų paėmimas iš namų, ligoninės ar įvykio vietos;

+ Sužinoti daugiau

Mirus jūsų artimajam galime suteikti palaikų paėmimo iš namų, ligoninės ar kitos vietos paslaugas. Mirusiojo palaikai bus išgabenti tam pritaikytu transportu laikantis visų privalomų higienos ir etikos reikalavimų.

Mirusiųjų kūnų saugojimas specialiuose šaldytuvuose

+ Sužinoti daugiau

Mirus artimam žmogui norisi jį amžinojo poilsio išlydėti pagarbiai ir oriai. Tad itin svarbu, kad mirusiojo palaikai laidojimo procedūrai būtų paruošti laiku ir tinkamai. Norint, kad mirusiojo kūnas kuo ilgiau išliktų estetiškas laidojimo ar kremavimo procedūroms, jis turi būti laikomas tinkamomis sąlygomis. „Vakarų Lietuvos krematoriumas“ gali pasiūlyti jums mirusiojo palaikų laikymo paslaugą specialiuose šioms reikmėms pritaikytuose šaldytuvuose, kol pasirengsite laidojimo ceremonijai.

Velionio sanitarinis paruošimas ir aprengimas

+ Sužinoti daugiau

„Vakarų Lietuvos krematoriumo“ specialistai yra pasiruošę tinkamai ir pagal jūsų poreikius parengti velionį laidojimo ceremonijai. Galime suteikti sanitarinio palaikų paruošimo paslaugą, taip pat padėti išspręsti mirusiojo aprangos ar kitus kūno parengimo laidojimui bei kremavimui klausimus.

Balzamavimas

+ Sužinoti daugiau

Balzamavimas – tai žmogaus palaikų parengimas naudojant specialias priemones, siekiant sulėtinant jų irimą ir atstatyti natūralią išvaizdą. „Vakarų Lietuvos krematoriumo“ specialistai yra pasirengę suteikti aukščiausios kokybės balzamavimo paslaugas, tam kad jūsų artimojo kūnas laidojimo ceremonijos metu atrodytų estetiškai ir pagarbiai.

Laidojimo reikmenų nuoma ir pardavimas

+ Urnos
+ Karstai

Iškilmingas karsto arba urnos nešimas

+ Sužinoti daugiau

„Vakarų Lietuvos krematoriumo“ komanda padės jums iškilmingai mirusį artimą asmenį palydėti iki pat amžinojo poilsio vietos. Esant poreikiu galime suorganizuoti karsto ar urnos nešimą iki kapavietės. Šiame procese dalyvauja specialiai apmokyti 4 (karsto nešimui) arba 2 (urnos nešimui) asmenys.

Kapo duobės paruošimas

+ Sužinoti daugiau

Krematoriumo duobkasių komanda pagal jūsų išreikštus pageidavimus parengs kapavietės duobę bei atliks visas reikiamas procedūras laidojant karstą ar urną su velionio palaikais.

Kremavimas

+ Sužinoti daugiau

Kriptų nuoma

+ Sužinoti daugiau

Fotografas ir fotoportreto gamyba

+ Sužinoti daugiau

Pagal jūsų pateiktą nuotrauką, profesionalus fotografas gali tinkamai paruošti velionio portretą, kuris bus naudojamas laidojimo ceremonijos metu. Taip pat galima užsisakyti ir ceremonijos akimirkų įamžinimo paslaugą.

Giesmininkai

+ Sužinoti daugiau

Laidojimo ceremonijos metu muzika vaidina labai svarbų vaidmenį kuriant atmosferą. „Vakarų Lietuvos krematoriumas“ gali pasiūlyti giesmininkų bei muzikantų paslaugas, kurie ceremonijos metu atliks populiariausiais laidotuvių religines giesmes ar su jumis iš anksto suderintus muzikinius kūrinius.

Laidojimo apeigų organizavimas

+ Sužinoti daugiau

„Vakarų Lietuvos krematoriumo“ komanda yra visapusiškai pasiruošusi padėti jums sunkią gyvenimo akimirką. Juk mirus artimajam būna emociškai sunku operatyviai spręsti įvairius juridinius, organizacinius ar logistinius klausimus. Mūsų specialistai yra pasiruošę išsamiai konsultuoti įvairiais klausimais bei padėti jums tinkamai ir be papildomo streso pasiruošti mirusio artimojo žmogaus pagarbiam išlydėjimui.

Dėl detalesnės informacijos kviečiame kreiptis šiais kontaktais:

Kriptų nuoma

Paslauga bus teikiama ateityje
Susisiekite

Kontaktai

„Vakarų Lietuvos krematoriumas“ - tai aplinkai draugiška ir aukščiausius šiuolaikinius kokybės standartus atitinkanti erdvė, kurioje teikiamos modernios plataus spektro kremavimo ir laidojimo paslaugos.

    Siekdami pagerinti naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais mes naudojame slapukus (angl. "cookies"). Spustelėdami „Priimti“ sutinkate su slapukų naudojimu. Norėdami detaliau susipažinti su svetainėje naudojamais slapukais, galite apsilankyti skiltyje „Privatumo politika”.