top
įrašai Koks yra šiuolaikinis krematoriumas?

Koks yra šiuolaikinis krematoriumas?

Šiuolaikiniai krematoriumai – tai sudėtinga sandara bei moderniomis technologijomis pasižymintis įrenginiai, kurie suteikia galimybę ekologiškesniu ir mažiau emociškai traumuojančiu būdu atsisveikinti su šį pasaulį palikusiais artimaisiais.

„Vakarų Lietuvos krematoriumas“

Kalbant paprastai, krematoriumas – tai yra specialus įrenginys, kuriame itin aukštoje temperatūroje (870–980 °C) yra sudeginami (kremuojami) mirusio žmogaus palaikai.

Tačiau šiuolaikiniuose krematoriumuose diegiamos itin pažangios valdymo technologijos, filtravimo sistemos ir automatiniai valymo įrenginiai, kurie užtikrina itin pagarbų ir gamtai draugišką palaikų kremavimą.

Dauguma šiuolaikinių krematoriumų yra valdomi skaitmeniniu būdu. Toks veikimo principas užtikrina kremavimo procesų tikslumą, saugumą ir operatyvumą, kuris yra itin aktualus ritualinių paslaugų sferoje.

Šarvojimo salė

Mirusiojo palaikai kremuojami specialioje kapsulėje. Jos sienelės yra padengtos ugniai atspariomis ir karšti sulaikančiomis plytomis, kurios yra reguliariai keičiamos maždaug kas 4-5 metus.

Dažniausiai krematoriumai yra pritaikyti tik vieno kūno kremacijai. Daugelyje išsivysčiusių pasaulio šalių dviejų ar daugiau kūnų kremacija vienu metu yra draudžiama.

Anksčiau krematoriumai buvo atskiros įstaigos, kurios teikdavo tik palaikų kremavimo paslaugas. Tačiau dėl technologinės pažangos šiandien krematoriumai jau yra įrenginėjami ir šalia arba pačiose ritualinių paslaugų centruose.

„Vakarų Lietuvos krematoriumas“

Tokia integracija dar labiau palengvina atsisveikinimo su mirusiuoju procedūras ir suteikia artimiesiems galimybę kremavimo bei ritualines paslaugas gauti vienoje vietoje, sunkiu gyvenimo momentu nesiblaškant tarp skirtingų laidojimo, kremavimo ar ritualinių paslaugų tiekėjų.

„Vakarų Lietuvos krematoriume“ palaikų kremavimo procesas (nuo palaikų įkėlimo į įrenginį iki urnos su pelenais įteikimo artimiesiems) trunka vos apie 2 val.

Taip pat mūsų komanda yra visuomet pasiruošusi suteikti visą išsamią informaciją apie kremavimo paslaugas bei procesus.

Susisiekite

Kontaktai

„Vakarų Lietuvos krematoriumas“ - tai aplinkai draugiška ir aukščiausius šiuolaikinius kokybės standartus atitinkanti erdvė, kurioje teikiamos modernios plataus spektro kremavimo ir laidojimo paslaugos.

    Siekdami pagerinti naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais mes naudojame slapukus (angl. "cookies"). Spustelėdami „Priimti“ sutinkate su slapukų naudojimu. Norėdami detaliau susipažinti su svetainėje naudojamais slapukais, galite apsilankyti skiltyje „Privatumo politika”.