top
įrašai Šarvojimo salė Klaipedoje

Šarvojimo salė Klaipedoje

Šarvojimo salė Klaipedoje

Mūsų šarvojimo salės Klaipėdoje yra specialiai sukuriamos pagerbti mirusiojo atminimą ir sudaryti patogias sąlygas artimiesiems ir draugams išreikšti savo paskutinį atsisveikinimą. “Vakarų Lietuvos krematoriumo” didžioji salė yra erdvi, estetiško dizaino ir jauki vieta atsisveikinimo ceremonijoms. Joje patogiai gali susirinkti net iki 50 žmonių ir daugiau, suteikdami jiems erdvę ir komfortą. Mūsų salė yra puikus pasirinkimas šioms svarbioms ceremonijoms.

Siekdami užtikrinti, kad viskas vyktų sklandžiai, mūsų krematoriumo personalas pasirūpins visomis organizacijos detalėmis. Tai apima ceremonijos metu reikalingų prekių ir paslaugų teikimą, tokių kaip vaisiai, gėrimai, gėlės, erdvės dekoravimas ir foninė muzika.

Galite pasirinkti ritualinę muziką, gyvą instrumentinį atlikimą arba garso įrašus, kad sukurtumėte pageidaujamą atmosferą. Be to, galite prašyti apeigų konfesijos atstovo, kuris atliks svarbų vaidmenį laidotuvių ceremonijoje, ar tai būtų kunigas, pastoriaus, rabinas ar kitas religinės gairės atitinkanti figūra.

Šarvojimo salė Klaipėda

Mes stengiamės būti lankstūs ir pritaikyti paslaugas pagal jūsų poreikius. Atsižvelgdami į tai, mūsų atsisveikinimo ceremonijos salėje galite pasirinkti skirtingas ceremonijos trukmes, pradedant nuo 110 Eur už iki 3 val. ceremoniją. Jei jūsų poreikiai yra specifiniai ir reikia ilgesnio laiko, kaina gali būti derinama.

Be didžiosios salės, “Vakarų Lietuvos krematoriume” taip pat veikia dvi kompaktiškos, tačiau jaukios atsisveikinimo salės. Jose patogiai gali susirinkti iki 30 žmonių ir daugiau, o mūsų personalas vis tiek pasirūpins, kad viskas būtų tvarkoma profesionaliai. Šiose salėse galite pasirinkti iš įvairių paslaugų, įskaitant vaisius, gėles, dekoravimą ir muziką, kad sukurtumėte orią ir pagarbią atmosferą laidotuvių ceremonijai.

Pasitikėkite mumis organizuodami atsisveikinimo ceremoniją “Vakarų Lietuvos krematoriume”. Mes esame čia, kad padėtume jums pagerbti savo artimojo atminimą, užtikrinsime, kad tai būtų padaryta sąžiningai ir su pagarba.

Kas yra Šarvojimo salė?

Šarvojimo salė yra vieta, kurioje vyksta laidotuvių arba atsisveikinimo ceremonija, kurios metu žmonės gali atsisveikinti su mirusiuoju ir pagerbti jo atminimą. Tai yra svarbus ir emocinis laidotuvių proceso elementas, kuris suteikia artimiesiems ir draugams galimybę susirinkti, pasidalinti prisiminimais ir išreikšti savo paskutinį atsisveikinimą su mirusiuoju.

Šarvojimo salė gali turėti skirtingus dydžius ir dizainą, priklausomai nuo vietos, kurioje ji įsikūrusi, ir teikiamų paslaugų lygio. Dažnai šioje salėje vyksta laidotuvių paminklai, religinės arba civilinės ceremonijos, ir čia gali būti eksponuojamas mirusiojo arkliukas ar kūno urna. Taip pat salė gali būti dekoruota gėlėmis, šviesos žvakėmis ir kitomis simbolinėmis detalėmis, kurios padeda sukurti pagarbią ir ramų atmosferą.

Į šarvojimo salę gali būti pakviesti religiniai arba ceremonialiniai lyderiai, tokie kaip kunigai, pastoriai, rabai ar kitos atitinkančios figūros, kurios atlieka svarbų vaidmenį laidotuvių ceremonijoje. Be to, šioje salėje gali būti teikiamos vaišės ir gėrimai laidotuvių dalyviams.

Šarvojimo salė yra vieta, kurioje žmonės gali prisiminti mirusįjį, dalintis emocijomis su kitais atvykstančiais, ir kartu pagerbti jo atminimą. Tai svarbus laidotuvių organizacijos elementas, kuris padeda sukurti pagarbias ir ramias laidotuvių ceremonijos sąlygas.

Kas yra šarvojimas?

Šarvojimas yra ceremonija, kurioje mirusiojo kūnas yra paruošiamas laidotuvėms arba laidotuvių atsisveikinimui. Šarvojimas apima įvairias procedūras ir veiksmus, skirtus išsaugoti mirusiojo išvaizdą, sulėtinti jo iširimo procesą ir užtikrinti, kad jis atrodytų kuo natūraliau ir pagarbiai laidotuvių metu.

Pagrindinės šarvojimo procedūros gali apimti:

  1. Valymą: Mirusiojo kūnas yra atsargiai išvalomas, pašalinant nešvarumus, dulkės, kraują ir kitas medžiagas.
  2. Kūno paruošimą: Specialistai gali paruošti kūną laidotuvėms, įskaitant drabužių užsidėjimą, šukuoseną ir makiažą, siekiant suteikti mirusiajam natūralią išvaizdą.
  3. Konservavimą: Naudojamas specialus balzamavimo skystis, kuris padeda sulėtinti audinių pūtimą ir sugadinimą bei užkirsti kelią nepageidaujamiems procesams.
  4. Drabužių parinkimą: Mirusiojo drabužiai yra pasirenkami pagal šeimos arba mirusiojo pageidavimus, kad jis atrodytų pagarbiai.

Šarvojimo procedūros gali labai skirtis priklausomai nuo kultūros, religinių įsitikinimų ir vietos įprotumų. Šios procedūros dažnai atliekamos profesionalų, kurie yra specialiai apmokyti ir įgijo žinių apie šio proceso metodus. Šarvojimas yra svarbus laidotuvių organizacijos etapas, kuris padeda užtikrinti, kad mirusiojo kūnas būtų palaikomas orioje ir pagarbioje būsenoje laidotuvėms arba atsisveikinimui su juo.

Susisiekite

Kontaktai

„Vakarų Lietuvos krematoriumas“ - tai aplinkai draugiška ir aukščiausius šiuolaikinius kokybės standartus atitinkanti erdvė, kurioje teikiamos modernios plataus spektro kremavimo ir laidojimo paslaugos.

    Siekdami pagerinti naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais mes naudojame slapukus (angl. "cookies"). Spustelėdami „Priimti“ sutinkate su slapukų naudojimu. Norėdami detaliau susipažinti su svetainėje naudojamais slapukais, galite apsilankyti skiltyje „Privatumo politika”.